Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna
MECZ SPARINGOWY:RED DREAGONS vs BLACK EAGLE!!!

Odpowiedz do tematu    Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna » Rozgrywki Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 124

Pomógł: 3 razy

Post MECZ SPARINGOWY:RED DREAGONS vs BLACK EAGLE!!!
Witam wszystkich na stadionie Red Dragonsów!!!Stadion ognia jest w bardzo ciepłym miejscu!!!Zawodnikom blacków pogoda nie sprzyja bo jest bardzo gorącooo!!!Zapraszam na wspaniałe widowisko!!!Zebrało się tutaj ponad 50tys. widzów!!! Oto skład dragonsów:

taktyka -olensywna brutalna
To jest rewanż między tymi drużynami przypomne poprzedni wynik to 4:5 dla dragonsów!!!

Sob 13:46, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Pierwszy gwizdek sędziego będzie lada chwila!!!Zawodnicy obu drużyn już wchodzą na murawe!!!Rozpoczną Dragonsi!!!I zaczeli Shark podał do Bridga który wysoko wysuwa do Sharka.Ale tam był Kira i ruszył pod bramkę dragonsów.Lee wychodzi do Kiry a ten go zmylił i podał do Luci kóry jest sam na sam z pustą bramką i trafia w słupek co za pech!!!!Dobić próbuje Miriam ale lee zdąży wrócić do bramki i popisać siępiękną interwencją z fluxem!!!Black eagle gra dzisiaj bardzo dobrze dzięki nowym strojom który kupili specjalnie na ten mecz ale będzie na wszystkie po tym!!!Lee wykopuje bardzo daleko i tam przejmuje piłkę Sky który ma najwięcej fluxa z całej drużyny!!!Sky próbuje strzelać i...Faull!!!Carlos sfaulował Sky i chyba będzie kontuzja!!!powiem jak przyjże się z bliska...

Sob 13:54, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Sky miał dużo szczęścia to tylko lekki ból w lewym kolanie!!!Trener decyduje się na zmiane za Skya wchodzi Napastnik Jack!!!Sidney będzie wykonywał wolnego!!!Sidney skupia się na fluxie i bierze rozbieg strzela ale Bo to obronił jakby mial fluxa!!!Bo podaje piłkę po ziemi do matta a ten bierze durzy oddech i biegnie na przód starając sie okiwać wszystkich!!!Jednak to była zmylka okiwał dwóch i podał do Franca który posyla piłkę w okienko!!!1:0 dla Blacków!!!Rozpocznie Shark.Shark podaje do Jacka a ten kiwa się z Kirą i okiwał kire i podał do Bridga!!!Bridge robi fluxa i wyskakuje wysoko i strzela z 30 metrów w górze iiiiii... JEEEEEEEEEEST gool na 1:1!!!Kibice szaleją na trybunach!!!Te stroje na zwody im się przydały po zwodzie Jacka padł gol!!!Wiara ożywa w drużynie Redsów!!!

Sob 14:04, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Szybka odpowiedz REDSÓW i rozpoczną od srodka.Luca podaje do Franca.Franc podaje do bramkarza.Bo szybko krzyczy żeby zawodnicy poszli pod bramkę.Bo wykopuje najdalej jak umie i tam wyskoczył Jack i przeją piłke!!!ale tam był Matt i odebrał mu ją wysuwając ją do Luci i on wie co zrobić z piłką strzelając ją po ziemi mocnym podkręconym strzałem w lewą strone bramki i tym samym zdobywając gola dla Blacków!!!!Policjanci ze szczęscia piją piwo z nieletnimi!!!Po raz pierwszy w historii Blacki wygrywają 2:1 z Redsami!!!Jack już jest na połowie rozpoczyna i podżuca piłkę do góry wyskakuje na maxa z fluxem i strzela!!!!Jest poprzeczka!!!I Bo szybko biegnie przed bramkęi czeka aż piłka odbije się od bramki i ją złapie!!!Ale tam było nieporozumienie między Mattem i Bo i piłka leży na lini!!!Do piłki biegnie Shark i jest przy niej ale Carlos wybił ją w ostatniej chwili!!!

Sob 14:12, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Do przerwy 2 minuty!!!aut dla Redsów.Bridge podaje do Z, Z podaje do Axela.Axel szybko robi zwód na jednym z Blacków i podaje do Bridga a ten trafia w bramkarza!!!!Przerwa trener REDSÓW musi poważnie porozmaiać z zawodikami!!Za chwilę 2 połowa!!! Zapraszm

Sob 14:16, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Zaczęła się 2 połowa meczu!!!Trener REDSÓW poważnie rozmawiał z zawodnikami.Rozpoczyna Luca.Podaje do Miriam i ten biegnie na bramkę RESÓW stzrela i GOOOOOOOOL!!!Ale gola nie uznano bo Miriam faulował 2 krotnie i zostaje zsunięty z boiiska na 2 minuty!!!Blacki muszą sobie poradzić bez niego.REDSY szybko rozpoczeli i Jack pogina po murawie, strzela i jest GOOOOOOL!!!2:2.Proszę państwa Według mnie to jack powinien być w pierwszym składzie!!!Rozpoczną Blacki!!do końca 10minut.Jeszcze wiele może się zmienić.

Sob 14:21, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Na boisko wchodzi Miriam.Rozpoczeli.Ale szybko przeją Bridge i strzelił z fluxem i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!3:2 dla REDSÓW!!!Do końca 3 minuty!!!Zaczynają Blacki i Luca strzela z połowy jak zauważył że Lee wyszedł z bramki puścił loba ale Lee użył fluxa i wyskoczyl najwyżej jak potrafi i zlapał piłkę!!! BRAVO!!!Do końca 1 minut.Szybko ruszył do pszodu Shark ale Lee źle wyżucił pilkę i JEST REMISSS!!!Dragoni zaczynają i od razu strzelają i jEST GOOL!!4:3!!!Sędzia gwiżdze koniec!!Te stroje dla Blacków dużo dały !!! zaraz staty1!!

Faule: 2 vs 3
Man of the match: Luca dlatego bo dała prowadzenie na 2:1 blackom po raz pierwszy w historii.Wszystko+1
Kasa za bilety: po 60gm