Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna
MECZ SPARINGOWY:RED DRAGONS vs KULIGRUCHA

Odpowiedz do tematu    Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna » Rozgrywki Zobacz poprzedni temat
Sinedd

Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 124

Post MECZ SPARINGOWY:RED DRAGONS vs KULIGRUCHA
Witamy na kolejnym meczu na stadionie DRAGONSÓW!!!Stadion nie jest dzisiaj pełny ponieważ Kuligrucha dzisiaj debiutuje!!!! Oto taktyka RED DRAGONSÓW :

REZERWA - Izba(OB)

Zaraz sędzia zagwiżdze po raz pierwszy!!!

Sob 16:56, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Zawodnicy weszli na murawę i zaczęli!!!Shark jest dziś sam na ataku.Shark podaje do Matta który użył fluxawyskoczył do góry i strzela ...... ale bramkarz kuligraócha też użył fluxa i popisał się świetna interwencją.Ina wykopuje piłkę do Biga.Big szybko ruszył pod bramkę Redsów strzela podkręconą piłkę w lewe okienko i GOOOOOOOOOOL!!!1:0 dla K.!!!!Dragonsi rozpoczną od środka.Shark podaje do sky ten oddaje do Aharka który użył fluxa i....strzela w poprzeczke!!!!Ina podaje piłkę po ziemi do Fastera ten do Grubaldinho który zostaje sfaulowany!!!!!

Sob 17:06, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Mamy rzut wolny dla K.Wykonywać go będzie sam poszkodowany.Bierze krótki rozbieg i trafia w poprzeczkę.piłka się odbija i trafia pod nogi Sidney która podaje do Sharka.Shark podbija piłke i strzela pół żonglerką i jestes GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!1:1.do przerwy 4 minuty jeszcze mamy nadzieję że któraś z drużyn strzeli gola na 2:1.Rozpoczną K.Big przyjmuje piłkę od Grubolinha.Kiwa jednego po drugim ale Axel wyłuskał mu piłkę i ruszył na kontrę.Strzela z daleka ajjjjjjjjj blisko było ale niestety nie trafił do bramki.Ina wykopuje piłkę do przodu i nagle piłka znika z boiska.PRZERWA zapraszam na 2 połowe.

Sob 17:37, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Rozpoczęła się już druga polowa meczu RED DRAGONS vs KULIGRUCHA!!!ZMIANA:SHark schodzi wchodzi jack.Piłkę ma Big który popatrzył na Z i podal do Grubalinha a ten mu oddał.Big w raz z Grubolinhem próbuje rozklepać dragonsów.Ale Sky był sprytniejszy i mgnie wprost pod bramkę K. i strzela....GOOOOOOL!!!2:1 dla REDSÓW.Kibice skandują nazwę klubu.K. szybko rozpoczynają i wycofują do bramkarza.Ina podaj do Abillity która szybko wysówa do Spasialdhino.Spasialdhino jest pod bramką Redsów i traci pilkę Sky przeją i zdecydował się na strzał z polowy i...... za wysoko!!!!Ina Wykopuje pilkę do Spasialdhino Który trafia do bramki!!!2:2!!!

Sob 17:46, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Pozostało 5 minut do końca meczu.Rozpoczynają K. a dokładnie Big.Piłkę otrzymał Grubaldhino i sztrzela wysoko i nagle z nikąt pojawia się Sky ale chyba z dołu użył fluxa i wyskoczył.Sky biegnie kiwając wszystkich jeden po drugim jest sam na sam i ...... coś się stało bo sky leży na ziemi!!!Chyba będzie zmiana!!!Tak jest Sky schodzi wchodzi Bridge.Własnie dostałem informację Sky biegł i źle staną i złamana kostka(1 prawdziwy dzień).2 minuty do końca.Honorowi są gracze K. bo oddali piłkę Bridgowi.Bridge biegnie lewą stroną boiska podaje do Matta.KONIEC!!!!.dzięki za mecz.Zaraz statystyki meczu!!!Kuligrucha się dziś popisało!!!

Sob 18:01, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora