Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna

Odpowiedz do tematu    Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna » Rozgrywki Zobacz poprzedni temat
Sinedd

Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 124

Post MECZ SPARINGOWY:RED DRAGONS vs SONICS
Witam na stadionie red dragonsów!!!!Red Dragons ma lekką przewage z dwóch powodów że gra u siebie i że już swój debiut miał w meczu z BLACK EAGLE!!!Jest dziś pochmurno ale myślę ze nie będzie to przeszkadzało zawodnikom. A oto skład red dragonsów:

Posty: 124

Pierwszy gwizdek sęziego na który czekało 20 tyś. widzów!!!
Zaczeli dragonsi.Shark podal do Bridga a ten do Skya który używa fluxa i biegnie pod bramkę Sonicsów kiwając jednego po drugim ale z Micr-icem sobie nie poradził.Micro podaje do D'joka ten wyuwa Archowi. Arch został sfaulowany na 23 metrze przez Shadowa.Będzie rzut wolny.Wykonywać będzie Sky który jako jedyny z redsów ma fluxa.Sky strzela i... mamy pierwszego gola w tym meczu!!!!Sky użył fluxa i strzelił w okienko!!!Hao był bez szans.Rozpoczną Sonicsi

Pią 19:36, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Pszepraszam za pomyłkę to gol dla sonicsów.

Pią 19:40, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

A gola zdobył Rocket

Sinedd

Posty: 124

Rozpoczeli Dragonsi.Sky ma pilkę i gna z fluxem po lewej stronie boiska on jest nie do zatrzymania!!!Podaje piłkę do Sharka ten do Bridga który podał z powrotem do skya.Sky jest przed polem karnym, strzela używając fluxa i gooooooooooool!!!Co za przepiękna bramka dla Red dragonsów!!!1:1 a teraz rozpoczną Sonicsi.
D'jok podaje do archa który okiwał Sharka, Bridga, Skya i Sidneya.Poał do D'joka który oddaje strzał ale niestety nie trafia w bramkę.
Lee rozpoczyna dalekim wykopem który przeja Micro-ice i przebiegł całe boisko i oddał strzał ale lee popisał się piękna interwencą.

Pią 19:46, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Lee podaje po ziemi do Z a ten do Bridga który zostaje sfaulowany!!!Mamy rzót wolny na połowie boiska.Sky podaje do Sharka który pakuje pilkę do siatki!!!
Ale gol nie uznany bo Shark popchną rocketa.Bramkarz Hao wyrzuca pilkę na drugą linię do Rocketa, który podaje do micro ica.Micro ice zostaje otoczony i nie wie co ma zrobić.Stracil pilkę ale z tyłu był arch i przebiegł z footballówką 20metró.Na zakaczenie akcji podał do D'joka a ten pięknym podkręconym strzałem strzela w lewe okienko!!!jest 2:1 a do przerwy 5 minut.Rozpoczeli dragonsi.

Pią 19:53, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Ostatnie minuty pierwszej połowy .Shark biegnie z pilką i zostaje brutalnie przewrócony przez Micro ica.Micro zostaje zdjęty na 2minuty.Rzut wolny dla dragonsów czy będzie gol do szatni?Sky strzela aj tak niewiele brakowało.Hao wykopuje piłkę tam jest Sky który przejmuje piłkę i strzela z Fluxem i GOOOOOOOOOOOLLLL 2:2!!!!Gol do szatni!!!!!Rezpoczynają sonicsi ale jest gwizdek więc koniec 1 połowy!!!w drugiej zobaczymy W R.D. Jacka zamiast Bridga a w Sonicsach crossa za micro-ica!!Zaraz 2 połoawa

Pią 19:58, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sinedd

Posty: 124

Witam na drugiej połowie!!!Sonicsi rozpoczynają.Arch podaje do D'joka a D'jok robi zwód na Jacku i podaje do Crossa.Cross szybko rusza pod bramkę R.D. ale Sky przeja mu piłkę i oddał strzał od niechcenia ale jakimścudem to wpadło!!!!!i jest 3:2!!!Sonicsi rozpoczną po raz drugi w tej połowie.Cross dostaje piłkę od archa i chce się usprawiedliwić stratą bramki i bardzo chce strzelić gola.Podbiega do 16 i strzela..Jest piękna bramka na 3:3 ale to nie wina R.D. bo poprostu Cross jest wypoczęty!!!!.Rozpoczęli R.D. i Shark traci piłkę na połowie.Przeja ja Cross i biegnie z ilu sił się da ale już nie może dalej to zdecydował się na strzał i gooool .4:3!!!!!!! R.D. już są zabardzo zmęczeni żeby wyrównać pozostało 5 min.Red dragons potrzebuje co najmniej 3 zawodników z fluxem bo każdy zmeczony oprócz Skya.Sky robi sam akcję ale sam nic nie zdziała.traci piłkę i....Konieccccc!!!!!Sonics wygrywa dzięki Crossowi!!!zaraz statystyki!!!

Pią 20:11, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora