Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna
MECZ SPARINGOWY:SILVER BLADES vs DRUŻYNA GWIAZD

Odpowiedz do tematu    Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna » Rozgrywki Zobacz poprzedni temat
Aimar

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 18

Post MECZ SPARINGOWY:SILVER BLADES vs DRUŻYNA GWIAZD
Stadion Genesis. Zawodnicy Silver Blades chcą zmierzyć się z eXtra drużyną z najlepszymi zawodnikami w galaktyce! Zaczynamy spotkanie! Warren wszystkich kiwa i podaje do Sinedda.
Strzał i POPRZECZKA!!! Jeszcze D'Jok Dobija za pomocą fluxa i SŁUPEK!!! Na konto Drużyny Gwiazd wchodzą 2 strzały.Aiko przy piłce podaje do Andy'ego ale piłka nie doleciała bo wślizgiem odebrał ją Stevens. Lun Zaere dopadła kontuzja a Gwiazdy nie mają nikogo na zmianę czyli zagrają w szóstke.
Sinedd odebrał piłkę od Stevena i teleportuje się mijając zawodników aż w końcu strzela , piłka omija bramkarza iiiiiiiiiiiiiiii ....................... NIEMA!!! Lucas na linii bramkowej obronił !!! Szczęście dla drużyny Silver Blades! Do końca połowy zostało parę sekund i cały czas 0:0.Szansa dla Silver Blades!
I FAUL W POLU KARNYM W OSTATNIEJ SEKUNDZIE PIERWSZEJ POŁOWY!!! Kernor sfaulowała Mevby'ego a ona nie boi się w polu karnym faulować. Karnego wykonywać będzie Mevby.Rozpęd , podkręcona piłka z prawej na lewą stronę bramki . NIEMA GOLA , KERNOR BRONI!!!!!!!!!!!!!! To już koniec pierwszej połowy i nadal 0:0.

Rozpoczyna się druga połowa. Piłkę przejął zawodnik Silver Blades Mevby i dośrodkował daleko aż do ataku , Stevens nie ma fluxa więc nie może podskoczyć tak jak Andy który jest już sam na sam z Kernor ! Luur niesamowicie pędzi po piłkę za pomocą Żaru Xenonu. Jego oczami wszystko jest w zwolnionym tempie a u nas jest bardzo szybki. Wybija piłkę Andy'emu i idzie na atak! Na ataku jest dwóch z Drużyny Gwiazd sam na sam z bramkarzem! Bramkarz idzie na Luura a ten podaję
D'Jokowi który ma pustą bramkę i GOL!!!!!!!!!!!! 1:0 dla Gwiazd.Silver Blades nie musieli się podejmować tego zadania.Do końca meczu 15 min. Gwiazdy, Blades,Gwiazdy , Blades, podaję ten strzela i tak cały czas aż do ostatniej minuty gdzie dla Gwiazd Sinedd strzelił dwie piękne bramki z
powietrza!!! I koniec meczu!!! 3:0 dla Drużyny Gwiazd !

DRUŻYNA GWIAZD 3 : 0 SILVER BLADES

Ostatnio zmieniony przez Aimar dnia Czw 13:31, 17 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 17:07, 15 Lip 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum ...:::Galactik Football:::... Strona Główna » Rozgrywki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)